czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 27 kwietnia 2021
  • 28 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2302

Łukasz Piszczek o swoich planach: będę grał w Goczałkowicach

Łukasz Piszczek w rozmowie z Mateuszem Borkiem zdradził, że kończy swoją przygodę z Bundesligą, ale nie zamierza rozstawać się z boiskiem. Od kolejnego sezonu 35-latek ma reprezentować barwy Ludowego Klubu Sportowego Goczałkowice-Zdrój!Od dłuższego czasu spekulowano, że po zakończeniu profesjonalnej kariery Łukasz Piszczek zamierza występować w barwach LKS-u. Wychowanek klubu z Goczałkowic-Zdroju potwierdził dziś w rozmowie z Mateuszem Borkiem z Kanału Sportowego, że zamierza reprezentować barwy trzecioligowego klubu.

- Nie zamierzam raczej po tym sezonie grać w piłkę w Bundeslidze i na profesjonalnym poziomie, chyba że coś strzeli mi do głowy, ale raczej wykluczam taką sytuację. Mam zamiar pograć w III lidze w Goczałkowicach-Zdroju, taki plan sobie założyłem i tego się trzymam - poinformował Łukasz Piszczek.

Mateusz Borek żartobliwie dopytywał, czy gwiazda Borussii Dortmund zamierza negocjować poważny kontrakt z prezesem klubu. - Już wynegocjowałem - uśmiechnął się pochodzący z Goczałkowic-Zdroju obrońca.

Całą rozmowę z Łukaszem Piszczkiem można obejrzeć poniżej.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.