czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 1 września 2020
  • 17 lutego 2021
  • wyświetleń: 13151

Występ kabaretu Paranienormalni przeniesiony na wrzesień

Występ kabaretu Paranienormalni, zaplanowany na 4 lutego przeniesiono na 19 września, na godz. 15.30. O zmianach poinformował organizator wydarzenia.

PARANIENORMALNI – „Z HUMOREM TRZEBA ZYĆ”
Występ kabaretu Paranienormalni przeniesiony na luty 2021 roku


Jak informuje firma "Awangarda", organizator wydarzenia, zmianie uległa jedynie data występu kabaretu Paranienormalni. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same).

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak "Papieros", "Młotek" czy "Gołębie". Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk - aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. "Przypadek? Nie sądzę". Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną - Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch - Michał Paszczyk, najnowszy nabytek i wieczny optymista - Bogusław Kudłek oraz mistrz techniki i oaza spokoju - Rafał Kadłucki.

ar, mp / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.